Hotel Dlouhé Stráně - ubytování - Kouty nad Desnou - Hrubý Jeseník - Jeseníky

788 12 Kouty nad Desnou, tel.: 583 235 133, tel./fax: 583 235 172, e-mail: info@hotelds.cz, web: www.hotelds.cz

Hotel Dlouhé Stráně
Cz En
Hotel Dlouhé Stráně na Facebooku

 

Novinky

Mnohem více informací a fotek z dění v našem hotelu můžete sledovat na našem Facebooku, stačí kliknout zde.

-----

° Snažíme se neustále vylepšovat naše služby, a proto jsme pro Vás v naší restauraci zavedli tuto novinku: každý týden Vám zde budou k dispozici aktuální Hospodářské noviny. Při jejich četbě si můžete zkrátit čekání na přípravu Vašeho jídla, nebo si při nich můžete vychutnat Váš šálek kávy.

-----

 ° Máte rádi borůvky? Až do konce léta si v naší hotelové restauraci můžete vychutnat borůvkové speciality. 😋  A aby těch borůvek nebylo málo, doporučujeme Vám výlet na rozhlednu na Borůvkové hoře, kde Vás čeká nádherný výhled na Hrubý Jeseník a okolní pohoří.
Máme rádi borůvky

-----

° Jste soutěživí?  V obou našich recepcích můžete zakoupit soutěžní Coca Colu a vyhrát dovolenou snů. Soutěž trvá do konce srpna 2017. Hodně štěstí!
Coca Cola soutěž

 -----

° V naší recepci jsme zahájili prodej cenově výhodných permanentek do našeho wellness centra. Podrobnosti o jejich cenách a také o našem wellness centru najdete zde.
Permanentky Hotel Dlouhé Stráně


-----

°Jste uživatelem sociální sítě Google+ ? Přidejte se k nám na naší Google+ stránce a sledujte novinky z našeho prostředí. 


-----

° Nedávno jsme obdrželi tento certifikát hodnotící náš sběr starého elektrozařízení v roce 2015. Tento certifikát současně vyčísluje konkrétní dopad na životní prostředí, což je silný motivační prvek pro každého, kdo třídí.

 

    -----

° Chtěli byste dostávat přímo do Vašeho mailu informace o našich nejnovějších nabídkách, akčních cenách nebo novinkách z dění v našem hotelu? Zaregistrujte se na našem webu k odběru Newsletteru.
Registrace k odběru Newsletteru Wellness Hotelu Dlouhé Stráně

-----  

° Dokončili jsme další fázi modernizace našeho hotelu: na všech pokojích hlavní budovy jsou nyní nainstalovány nové vstupní dveře do koupelny a současně nová skleněná dvířka do sprchových koutů.
Nová dvířka ve sprchovém koutě Nová dvířka a dveře v koupelně 

-----

° Největší hotel v Jeseníkách – Wellness Hotel Dlouhé Stráně - zprovoznil v loňském roce výkonnou Wiffi soustavu. Internet je nyní dostupný v obou budovách a všech 260 pokojích. Také všechny kongresové místnosti jsou vybaveny výkonnou internetovou soustavou.

-----

° Wellness Hotel Dlouhé Stráně je jedním z mála hotelů v ČR, které v rámci animačního programu nabízí angličtinu pro děti, a to ZDARMA. Podívejte se na pár ukázek z animačního programu Hotel Full of Fun, který u nás probíhal v únoru a březnu, během jarních prázdnin.

 

 

Novinky
Kontakt

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.

788 11 Loučná nad Desnou - Rejhotice 72
recepce: +420 587 570 111
e-mail: info@hotelds.cz

Hotelová síť Energotis

Představujeme Vám další členy hotelové sítě ENERGOTIS:

Penzion Rosa - Orlické Hory / Králický sněžník

Hotel Meritum - Praha

Restaurace U Rychtáře-Praha

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu