Hotel Dlouhé Stráně - ubytování - Kouty nad Desnou - Hrubý Jeseník - Jeseníky

788 12 Kouty nad Desnou, tel.: 583 235 133, tel./fax: 583 235 172, e-mail: info@hotelds.cz, web: www.hotelds.cz

Hotel Dlouhé Stráně
Cz En
Hotel Dlouhé Stráně na Facebooku

 

Novinky

Mnohem více informací a fotek z dění v našem hotelu můžete sledovat na našem Facebooku nebo Instagramu.

-----

° Při covidovém útlumu provozu našeho hotelu v roce 2020 jsme využili čas mimo jiné k vyřazení starých elektrospotřebičů a dosáhli jsme tak rekordního svozu elektrošrotu v historii naší spolupráce s firmou ASEKOL. Právě jsme obdrželi certifikát, kde je přesně vidět, jaký měla naše snaha ekologický dopad v podobě úspory elektrické energie, energetických surovin, primárních surovin a pitné vody.
Například jsme tím ušetřili ropu v množství, které se rovná spotřebě stejného množství potřebného k ujetí 34.495,24 km v běžném osobním automobilu. Více se dočtete v certifikátu. 
Těší nás, že můžeme tímto způsobem příznivě působit na naše životní prostředí.

-----
° Našim hostům nově nabízíme teplé bufetové večeře. Výhodou je kvalita za výhodnou cenu, 3 chodové menu, výběr ze 4 jídel, které lze kombinovat, možnost přidání si a samozřejmě rychlejší obdržení jídla, což ocení všichni hladoví hosté. 😋

-----
° Hotelové wellness centrum otvíráme pro naše hosty dne 21.06.2021, a to v regulích vládních nařízení. Bližší informace Vám poskytne naše recepce.

-----
° Vážení hosté, přátelé a fanoušci našeho hotelu, jelikož radost se má sdílet, dovolujeme se podělit s tou naší:
Stali jsme se vítězem soutěže Czech Hotel Awards 2021 v kategorii Congress v Olomouckém kraji , a to na základě hodnocení veřejnosti i odborné poroty. Tím jsme obhájili prvenství z loňského roku. 
Novinkou letošního ročníku soutěže je pro nás 2. místo v kategorii Wellness&spa v Olomouckém kraji.
Celkové výsledky soutěže si můžete prohlédnout zde. Hlasování započalo v loňském roce a vzhledem k situaci v oboru hotelnictví bylo prodlouženo až do jara letošního roku. Velice si vážíme Vašich hlasů a srdečně za ně děkujeme! Je to pro nás obrovský hnací motor a silná zpětná vazba, díky které nás hřeje pocit, že to, oč se snažíme, má význam.

-----
° Vážení příznivci našeho hotelu, s velkou radostí Vám oznamujeme, že náš hotel je pro Vás znovu otevřen. Na tento okamžik jsme dlouho čekali a také se na něj poctivě připravovali. Čeká Vás tu spousta novinek a vylepšení. Přijďte a uvidíte sami. wink Dodržujeme veškerá nařízení vlády a hygienická doporučení Asociace Hotelů a Restaurací ČR, abyste se u nás cítili bezpečně. Bližší informace ohledně podmínek ubytování v našem hotelu plynoucí z vládních nařízení  najdete zde.

-----
° V různých médiích jste nedávno mohli zaznamenat rozhovory našeho pana ředitele, který byl ředitelem výstavby nedaleké Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, a to v souvislosti s 25. výročím uvedení elektrárny do provozu. Jeden z jeho rozhovorů si můžete přečíst například zde na straně 1 a 3.

-----
° Náš hotel je historicky úzce spjat s Přečerpávací vodní elektrárnou (PVE) Dlouhé stráně, ostatně jak již napovídá samotný název našeho hotelu. Proto jsme nedávno provedli modernizaci haly spojující naši recepci s restaurací a tematicky ji věnovali právě nedaleké elektrárně.  V hale můžete vidět doslova obří letecký snímek elektrárny, na němž můžete obdivovat krásu samotného díla a okolních hor, případně jej můžete využít k nafocení selfíček. Dále jsou v hale umístěny edukativní nástěnky zaměřené na PVE Dlouhé Stráně a zajímavou historii našeho hotelu. Informační obsah nástěnek je unikátní, jelikož jeho autorem je sám pan ředitel našeho hotelu, který byl rovněž ředitelem výstavby PVE Dlouhé Stráně. Věříme, že se Vám bude průchod touto halou líbit a načerpáte u nás nové informace.
Zmodernizovaná halaPřečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně

-----
°
Wellness Hotel Dlouhé Stráně *** SUPERIOR byl nominován do 10. ročníku soutěže Czech Hotel Awards – Hotel roku. Uvědomujeme si, že v letošním roce jsme neměli tolik příležitostí ukázat Vám, co je v našich silách. Ale pokud se Vám podařilo nás letos navštívit a byli jste s námi spokojeni, a nebo jste nás navšítívili dříve a rádi na nás vzpomínáte, a nebo pokud nám fandíte, budeme rádi za Váš hlas v online hlasování na tomto odkaze: https://www.hotelawards.cz/portfolio-item/hotel-dlouhe-strane . Hlasovat můžete až do 18.4.2021. Děkujeme za Vaši podporu.

-----

PF 2021

-----
° Bilancujeme rok 2020.
Na začátku roku 2020 nikdo z nás nepočítal s tím, jakým způsobem nás zasáhne covidová pandemie. I když jsme byli dlouhou dobu uzavřeni nebo jinak omezeni v provozu, rozhodli jsme se využít tento čas v náš prospěch i ve prospěch našich klientů a pustili se do změn, které nás posunou kupředu.
Zde je přehled všech změn, které jsme díky tomu zrealizovali:

 • Rekonstruovali jsme pult v hlavní restauraci o gastro vybavení na zavedení teplého bufetu pro naše hosty.
 • Obměnili jsme a zjednodušili jídelní lístky.
 • Vyměnili jsme řadu koberců za nové.
 • Na pokoje jsme doplnili velký počet elektrických zásuvek, další  lampičky, fény, věšáky a stojany na kufr.
 • Pokoje jsme vybavili novými televizory se dvěma informačními kanály. Jeden je věnován informacím o hotelu a druhý hostům poskytuje tipy na výlety do okolí.
 • Změnili jsme organizační strukturu společnosti, provedli personální změny a přijali tři nové zaměstnance do restauračního provozu.
 • Zavedli jsme nový rezervační systém, na kterém budou naši zaměstnanci od nového roku pracovat, který bude rozšiřován o další moduly s cílem zjednodušit práci s našimi klienty.
 • Upgradovali jsme restaurační a související hardware.
 • Zdvojnásobili jsme rychlost internetu v obou budovách.
 • Prošli jsme recertifikací Hotelstars a navýšili kategorii našeho ubytování o půl hvězdy na obou budovách.

Se starým rokem něco končí a s příštím rokem něco začíná. My již teď víme, že letos budeme pokračovat ve změnách k lepšímu a nejvíce se těšíme na to, až Vás v našich prostorách budeme opět moci přivítat. 😊

-----
° Vážení příznivci našeho hotelu, jak jsme již na podzim avizovali, během našeho uzavření jsme intenzivně pracovali na spoustě změn. Jelikož naše touha po zlepšení našich služeb je silnější než současná pandemie, podařilo se nám na obou našich budovách posílit kvalitu ubytování o půl hvězdy, a to podle pravidel klasifikace HOTELSTARS.EU. Naše hlavní budova je tak překlasifikována na 3* SUPERIOR a horní budova na částečně 3* SUPERIOR a 2*SUPERIOR. Stali jsme se tak prvním hotelem na Šumpersku v kategorii 3* SUPERIOR.

-----

° Nově nás můžete sledovat 👀 také na Instagramu. 😉
👉 instagram.com/wellnesshoteldlouhestrane 👈

-----

° Všechny pokoje hlavní budovy a část budovy horní jsme vybavili novými televizory s moderním televizním informačním systémem.🖥 Můžete se tak mimo jiné těšit na 2 informační kanály, kdy jeden je věnován informacím z hotelu, zatímco na druhém můžete sledovat videa z produkce Jesenické návraty, které Vám poskytnou inspiraci pro turistiku v Jeseníkách. Věříme, že Vám tyto novinky zkvalitní pobyt u nás. 😊

-----

° Vstoupili jsme do programu STAY SAFE, který je pro naše hosty značkou bezpečného provozu z pohledu virové nákazy. 😷 Tento program zastřešuje Asociace hotelů a restaurací ČR a my můžeme být jeho součástí, jelikož splňujeme jeho podmínky. Věříme, že se u nás díky této značce budete cítit pohodlněji. 😊

----

° Jelikož počasí stále vybízí k pobytu v přírodě, přinášíme Vám tip na skvělou túru přímo od našeho hotelu s cílem Vozka 1377 m. n m. – osmý nejvyšší vrchol Hrubého Jeseníku. Podívejte se na video z projektu Jesenické návraty  (jehož jsme partnerem), které Vám představí celou trasu od našeho hotelu až po cíl. Pohodlně se usaďte a na chvíli se přeneste k nám do Jeseníků. Přejeme Vám příjemný zážitek.

----

REZERVUJTE SVŮJ POBYT U NÁS NAPŘÍMO!

 • Chcete změnit svou rezervaci? Prostřednictvím zprostředkovatelů to možná nepůjde, napřímo však ano. Uděláme maximum, abychom změny provedli a co je nejdůležitější – napřímo bez jakýchkoli poplatků a potíží.
 • Musíte zrušit svou rezervaci a již to nestihnete do bezplatné lhůty přes weby zprostředkovatelů? My Vám napřímo umožníme Vaše rezervace upravit, pokud jste rezervaci provedli přímo u nás.
 • Máte v oblibě něco konkrétního? Třeba ten samý pokoj co minule? Vždy si rezervujte napřímo, vyhovíme co nejlépe Vašemu požadavku.
 • Máte důvod k oslavě během pobytu? Vyhovíme Vašemu speciálnímu dni, jak nejlépe umíme. Dejte nám vědět přímo o Vašem výročí, oslavě, narozeninách a my se postaráme o jedinečný zážitek. 
 • Je náš hotel u zprostředkovatelů vyprodaný? Zprostředkovatelé mají jen část našich pokojů, pokud jsou na jejich webech vyprodané, ve skutečnosti tomu tak být nemusí.
 • Náš tým je tady pro Vás připraven udělat maximum, abyste byli s našimi službami spokojeni. Chceme být s Vámi v kontaktu, napřímo.

-----

° Nedávno jsme zprovoznili novou výkonnou Wiffi soustavu v horní budově hotelu. Internet je nyní dostupný v obou budovách na všech 245 pokojích. Také všechny kongresové místnosti jsou vybaveny výkonnou internetovou soustavou.

-----

° Nabízíme zdarma použitý nábytek, který soužil k náhradním dílům. Pokud patříte k domácím kutilům a rádi předěláváte staré věci na nové, určitě se stavte. wink

-----

° Rádi se kocháte okolní přírodou nebo jen tak meditujete? Pak vám zajisté dobře poslouží nové venkovní posezení s přírodním designem, které Vám je nově k dispozici v našem areálu. Přejeme Vám příjemný relax na čerstvém vzduchu.

přírodní lavičkypřírodní lavičkypřírodní lavičky

-----

° Chtěli byste mít estetický důkaz o tom, že jste u nás byli? Právě pro Vás je v naší recepci nově k dispozici turistické razítko, kterým si můžete orazit například pohledy, nebo Vaše cestovatelské deníky.
Turistické razítko

-----

°​ Zúčastnili jsme se soutěže Firma roku 2018. Na základě hodnocení odborné poroty jsme postoupili do krajského finále a ocitli jsme se tak mezi 10 nejúspěšnějšími společnostmi Olomouckého kraje z téměř 170 přihlášených. V rámci této soutěže jsme získali zvláštní cenu: „EKONOMICKY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FIRMA OLOMOUCKÉHO KRAJE“. Tohoto ocenění i účasti v krajském finále soutěže si velmi vážíme a je pro nás hnacím motorem k našemu dalšímu rozvoji, kterým především sledujeme větší spokojenost našich hostů. O našich předchozích úspěších se dočtete zde.
zdroj: www.firmaroku.czzdroj: www.firmaroku.czzdroj: www.firmaroku.cz

-----

° Jste sběratelé turistických nálepek? V naší recepci je v prodeji nová výroční turistická nálepka s naším hotelem. Tuto nálepku jsme vydali k 25. výročí založení společnosti Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o. Tato známka má ve sběratelské hře funkci JOKERA, může nahradit jakoukoliv nálepku s pořadovým číslem.
Výroční turistická nálepka

-----

° Zúčastnili jsme se „Celosvětového úklidového dne 2018“, který proběhl 15. 9. 2018 ve 155 zemích světa od Havaje až po Nový Zéland jako největší dobrovolnická akce v dějinách. Chtěli jsme být součástí této velké události, a tak jsme vyrazili na úklid odpadků do lesa za naším hotelem. Cílem bylo úpatí hory Černá stráň, kde se nachází zaniklá lesní železnice Kouty, která se v minulosti používala pro těžbu dřeva (dnes je to turistický cíl). Z naší výpravy jsme byli nadšení – udělali jsme něco dobrého pro naši planetu a ještě jsme se u toho dobře bavili. Více fotek z akce zde.


Cleanup Day 2018

 

 -----

° Chtěli byste dostávat přímo do Vašeho mailu informace o našich nejnovějších nabídkách, akčních cenách nebo novinkách z dění v našem hotelu? Zaregistrujte se na našem webu k odběru Newsletteru.
Registrace k odběru Newsletteru Wellness Hotelu Dlouhé Stráně

-----  

° Dokončili jsme další fázi modernizace našeho hotelu: na všech pokojích hlavní budovy jsou nyní nainstalovány nové vstupní dveře do koupelny a současně nová skleněná dvířka do sprchových koutů.
Nová dvířka ve sprchovém koutě Nová dvířka a dveře v koupelně 

-----

° Wellness Hotel Dlouhé Stráně je jedním z mála hotelů v ČR, které v rámci animačního programu nabízí angličtinu pro děti, a to ZDARMA. Podívejte se na pár ukázek z animačního programu Hotel Full of Fun, který u nás probíhal v únoru a březnu, během jarních prázdnin.

 

 

Novinky
Kontakt

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.

788 11 Loučná nad Desnou - Rejhotice 72
recepce: +420 587 570 111
rezervace: obchod@hotelds.cz
sekretariát: info@hotelds.cz

Hotelová síť Energotis

Představujeme Vám další členy hotelové sítě ENERGOTIS:

Hotel Meritum - Praha

Restaurace U Rychtáře-Praha

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies