Hotel Dlouhé Stráně - ubytování - Kouty nad Desnou - Hrubý Jeseník - Jeseníky

788 12 Kouty nad Desnou, tel.: 583 235 133, tel./fax: 583 235 172, e-mail: info@hotelds.cz, web: www.hotelds.cz

Hotel Dlouhé Stráně
Cz En
Hotel Dlouhé Stráně na Facebooku

 

Novinky

Mnohem v íce informací a fotek z dění v našem hotelu můžete sledovat na našem Facebooku, stačí kliknout zde.

-----

°  Během letních prázdnin se naši dětští hosté mohou zúčastnit Prázdninového ekotvoření. Vstup zdarma.
Ekotvoření

-----

° Již po sedmé jsme se zapojili do jarní ekologické kampaně „Ukliďme svět, Ukliďme Česko“, abychom udělali něco prospěšného pro okolní přírodu. Nasbírali jsme přes 50 kg odpadu. Odměnou za naši snahu nám bylo nádherné jarní počasí, srandy kopec a dokonce i trocha adrenalinu. Mise splněna! winkVíce fotek z akce zde.
Ukliďme svět

-----

° Stali jsme se finalistou krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2017 a tím patříme k 10 nejúspěšnějším společnostem Olomouckého kraje.
Firma roku 2017  

-----

° V září 2017 jsme zprovoznili nový konferenční sál po rekonstrukci s moderní audiovizuální technikou a novým vybavením. Kapacita sálu je do 120 míst. Součástí modernizace bylo také doplnění žaluzií na stmívání s centrálním ovládáním ze spínacího místa nebo z tabletu. Vybavení doplňují také magnetická kreslící tabule, pevně instalované promítací plátno a 2 monitory pro zadní řady. Zvukovou reprodukci zajišťují reproduktory zabudované po celé ploše stropu. Věříme, že tento sál zpříjemní pobyt naší stávající i potencionální korporátní klientele.

Nový konferenční sál 

-----

° V naší restauraci jsme rozjeli prodej Coke & Roll alkoholických i nealkoholických inovativních drinků, jež odpovídají nejnovějším trendům.
Coke&Roll drinky v Hotelu Dlouhé Stráně

-----

° Snažíme se neustále vylepšovat naše služby, a proto jsme pro Vás v naší restauraci zavedli tuto novinku: každý týden Vám zde budou k dispozici aktuální Hospodářské noviny. Při jejich četbě si můžete zkrátit čekání na přípravu Vašeho jídla, nebo si při nich můžete vychutnat Váš šálek kávy.

 -----

° V naší recepci jsme zahájili prodej cenově výhodných permanentek do našeho wellness centra. Podrobnosti o jejich cenách a také o našem wellness centru najdete zde.
Permanentky Hotel Dlouhé Stráně


-----

°Jste uživatelem sociální sítě Google+ ? Přidejte se k nám na naší Google+ stránce a sledujte novinky z našeho prostředí. 


-----

° Nedávno jsme obdrželi tento certifikát hodnotící náš sběr starého elektrozařízení v roce 2016. Tento certifikát současně vyčísluje konkrétní dopad na životní prostředí, což je silný motivační prvek pro každého, kdo třídí.

Environmentální certifikát 

    -----

° Chtěli byste dostávat přímo do Vašeho mailu informace o našich nejnovějších nabídkách, akčních cenách nebo novinkách z dění v našem hotelu? Zaregistrujte se na našem webu k odběru Newsletteru.
Registrace k odběru Newsletteru Wellness Hotelu Dlouhé Stráně

-----  

° Dokončili jsme další fázi modernizace našeho hotelu: na všech pokojích hlavní budovy jsou nyní nainstalovány nové vstupní dveře do koupelny a současně nová skleněná dvířka do sprchových koutů.
Nová dvířka ve sprchovém koutě Nová dvířka a dveře v koupelně 

-----

° Největší hotel v Jeseníkách – Wellness Hotel Dlouhé Stráně - zprovoznil v loňském roce výkonnou Wiffi soustavu. Internet je nyní dostupný v obou budovách a všech 260 pokojích. Také všechny kongresové místnosti jsou vybaveny výkonnou internetovou soustavou.

-----

° Wellness Hotel Dlouhé Stráně je jedním z mála hotelů v ČR, které v rámci animačního programu nabízí angličtinu pro děti, a to ZDARMA. Podívejte se na pár ukázek z animačního programu Hotel Full of Fun, který u nás probíhal v únoru a březnu, během jarních prázdnin.

 

 

Novinky
Kontakt

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.

788 11 Loučná nad Desnou - Rejhotice 72
recepce: +420 587 570 111
e-mail: info@hotelds.cz

Hotelová síť Energotis

Představujeme Vám další členy hotelové sítě ENERGOTIS:

Penzion Rosa - Orlické Hory / Králický sněžník

Hotel Meritum - Praha

Restaurace U Rychtáře-Praha

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies