Hotel Dlouhé Stráně - ubytování - Kouty nad Desnou - Hrubý Jeseník - Jeseníky

788 12 Kouty nad Desnou, tel.: 583 235 133, tel./fax: 583 235 172, e-mail: info@hotelds.cz, web: www.hotelds.cz

Hotel Dlouhé Stráně
Cz En
Hotel Dlouhé Stráně na Facebooku

 

Novinky

Mnohem v íce informací a fotek z dění v našem hotelu můžete sledovat na našem Facebooku, stačí kliknout zde.

----- 

°​ Právě rozprodáváme použitý nábytek, jelikož jej měníme za nový. Pokud máte o nějaké kousky zájem, hlaste se u pí. Badalové, tel.: 797 970 315, nebo e-mail: ubytovani@hotelds.cz.

-----

°​ Zúčastnili jsme se soutěže Firma roku 2018. Na základě hodnocení odborné poroty jsme postoupili do krajského finále a ocitli jsme se tak mezi 10 nejúspěšnějšími společnostmi Olomouckého kraje z téměř 170 přihlášených. V rámci této soutěže jsme získali zvláštní cenu: „EKONOMICKY NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FIRMA OLOMOUCKÉHO KRAJE“. Tohoto ocenění i účasti v krajském finále soutěže si velmi vážíme a je pro nás hnacím motorem k našemu dalšímu rozvoji, kterým především sledujeme větší spokojenost našich hostů. O našich předchozích úspěších se dočtete zde.
zdroj: www.firmaroku.czzdroj: www.firmaroku.czzdroj: www.firmaroku.cz

-----

° Jste sběratelé turistických nálepek? V naší recepci je v prodeji nová výroční turistická nálepka s naším hotelem. Tuto nálepku jsme vydali k 25. výročí založení společnosti Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o. Tato známka má ve sběratelské hře funkci JOKERA, může nahradit jakoukoliv nálepku s pořadovým číslem.
Výroční turistická nálepka

-----

° Chtěli byste mít estetický důkaz o tom, že jste u nás byli? Právě pro Vás je v naší recepci nově k dispozici turistické razítko, kterým si můžete orazit například pohledy, nebo Vaše cestovatelské deníky.
Turistické razítko

-----

° Zúčastnili jsme se „Celosvětového úklidového dne 2018“, který proběhl 15. 9. 2018 ve 155 zemích světa od Havaje až po Nový Zéland jako největší dobrovolnická akce v dějinách. Chtěli jsme být součástí této velké události, a tak jsme vyrazili na úklid odpadků do lesa za naším hotelem. Cílem bylo úpatí hory Černá stráň, kde se nachází zaniklá lesní železnice Kouty, která se v minulosti používala pro těžbu dřeva (dnes je to turistický cíl). Z naší výpravy jsme byli nadšení – udělali jsme něco dobrého pro naši planetu a ještě jsme se u toho dobře bavili. Více fotek z akce zde.


Cleanup Day 2018

-----

° Snažíme se neustále vylepšovat naše služby, a proto jsme pro Vás v naší restauraci zavedli tuto novinku: každý den Vám zde budou k dispozici aktuální Hospodářské noviny. Při jejich četbě si můžete zkrátit čekání na přípravu Vašeho jídla, nebo si při nich můžete vychutnat Váš šálek kávy.


-----

° V září 2017 jsme zprovoznili nový konferenční sál po rekonstrukci s moderní audiovizuální technikou a novým vybavením. Kapacita sálu je do 120 míst. Součástí modernizace bylo také doplnění žaluzií na stmívání s centrálním ovládáním ze spínacího místa nebo z tabletu. Vybavení doplňují také magnetická kreslící tabule, pevně instalované promítací plátno a 2 monitory pro zadní řady. Zvukovou reprodukci zajišťují reproduktory zabudované po celé ploše stropu. Věříme, že tento sál zpříjemní pobyt naší stávající i potencionální korporátní klientele.

Nový konferenční sál 

 -----

° V naší recepci jsme zahájili prodej cenově výhodných permanentek do našeho wellness centra. Podrobnosti o jejich cenách a také o našem wellness centru najdete zde.
Permanentky Hotel Dlouhé Stráně


-----

°Jste uživatelem sociální sítě Google+ ? Přidejte se k nám na naší Google+ stránce a sledujte novinky z našeho prostředí. 

    -----

° Chtěli byste dostávat přímo do Vašeho mailu informace o našich nejnovějších nabídkách, akčních cenách nebo novinkách z dění v našem hotelu? Zaregistrujte se na našem webu k odběru Newsletteru.
Registrace k odběru Newsletteru Wellness Hotelu Dlouhé Stráně

-----  

° Dokončili jsme další fázi modernizace našeho hotelu: na všech pokojích hlavní budovy jsou nyní nainstalovány nové vstupní dveře do koupelny a současně nová skleněná dvířka do sprchových koutů.
Nová dvířka ve sprchovém koutě Nová dvířka a dveře v koupelně 

-----

° Největší hotel v Jeseníkách – Wellness Hotel Dlouhé Stráně - zprovoznil v loňském roce výkonnou Wiffi soustavu. Internet je nyní dostupný v obou budovách a všech 260 pokojích. Také všechny kongresové místnosti jsou vybaveny výkonnou internetovou soustavou.

-----

° Wellness Hotel Dlouhé Stráně je jedním z mála hotelů v ČR, které v rámci animačního programu nabízí angličtinu pro děti, a to ZDARMA. Podívejte se na pár ukázek z animačního programu Hotel Full of Fun, který u nás probíhal v únoru a březnu, během jarních prázdnin.

 

 

Novinky
Kontakt

Hotel Dlouhé Stráně, s.r.o.

788 11 Loučná nad Desnou - Rejhotice 72
recepce: +420 587 570 111
e-mail: info@hotelds.cz

Hotelová síť Energotis

Představujeme Vám další členy hotelové sítě ENERGOTIS:

Penzion Rosa - Orlické Hory / Králický sněžník

Hotel Meritum - Praha

Restaurace U Rychtáře-Praha

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies