Pokoje-Třílůžkový pokoj Deluxe

Hotel Dlouhé Stráně Jeseníky

Třílůžkový pokoj Deluxe

Třílůžkový pokoj o velikosti 23 m² je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě do 3 let v dětské postýlce. Pokoje se nachází v dolní budově s hlavní recepcí. Každý pokoj disponuje třemi oddělenými pohodlnými postelemi, televizí, telefonem, prostornou skříní a fénem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Komfortní dvoulůžkový pokoj „Deluxe“ o velikosti 21 a 23 m² se nachází v dolní budově s hlavní recepcí. Na všechny dvoulůžkové pokoje lze přichystat dětskou postýlku pro nejmenší. Každý pokoj disponuje pohodlnými postelemi, televizí, telefonem, prostornou skříní a fénem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

Rodinný pokoj Deluxe

Rodinný pokoj o velikosti 42 m² se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů se společnou koupelnou se sprchou, základní kosmetikou a toaletou. Pokoje se nachází v dolní budově s hlavní recepcí, některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vhodný pro ubytování dospělých osob s dětmi, v jednom pokoji je rozkládací pohovka pro 2 děti do 12 let, ve druhém dvoulůžkovém pokoji je televize. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma.

Dvoulůžkový pokoj Classic

Zrekonstruovaný dvoulůžkový pokoj „Classic“ o velikosti 21 a 23 m² se nachází ve 3. patře horní budovy. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Na všechny dvoulůžkové pokoje lze přichystat dětskou postýlku pro nejmenší. Každý pokoj disponuje pohodlnými postelemi, prostornou skříní. Na pokoji je satelitní TV. Nově zrekonstruovaná koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma. Restaurace se nachází ve vedlejší dolní budově, která je dostupná venkovním schodištěm nebo podzemním tunelem, který je otevřen převážně během zimního období.

Třílůžkový pokoj Classic

Třílůžkový pokoj o velikosti 23 m² je vhodný pro rodiny s dětmi, ubytování je možné maximálně pro 3 dospělé a 1 dítě do 3 let v dětské postýlce. Pokoje se nachází ve 3. patře v horní budově a některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Každý pokoj disponuje třemi oddělenými pohodlnými postelemi, prostornou skříní. Na pokoji je satelitní TV. Nově zrekonstruovaná koupelna je vybavena sprchovým koutem, základní kosmetikou a toaletou. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma. Restaurace se nachází ve vedlejší dolní budově, která je dostupná venkovním schodištěm nebo podzemním tunelem, který je otevřen převážně během zimního období.

Rodinný pokoj Classic

Rodinný pokoj o velikosti 42 m² se skládá ze dvou pokojů se společnou, nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchou, základní kosmetikou a toaletou. Na pokoji je satelitní TV. Pokoje se nachází ve 3. patře horní budovy a některé mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vhodný pro ubytování rodin s dětmi, v jednom pokoji jsou 4 oddělené postele, ve druhém manželská postel. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma. Restaurace se nachází ve vedlejší dolní budově, která je dostupná venkovním schodištěm nebo podzemním tunelem, který je otevřen převážně během zimního období.

Další nabídka pokojů

Hotel nabízí k pobytu i další pokoje, které nejsou publikovány na této webové stránce. Jedná se o dvoulůžkové, třílůžkové i vícelůžkové, rodinné  pokoje v horní budově, všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Některé pokoje mají balkón s výhledem na okolní krajinu. Parkování a wifi pro hotelové hosty je zdarma. Pokoje jsou na vyžádání. Kontaktujte, prosím, naše rezervační oddělení se svými požadavky na e-mailu: obchod@hotelds.cz.

Online booking